tik-tok instagram youtube radio
godło uczelnia liderów
wcag
Menu Dostępności (CTRL+U)

Wersja kontrastowa:

Alt + Z

Treść strony:

Alt + X

Nawigacja strony:

Alt + C

Mapa Witryny:

Alt + V

Fizjoterapia

REKRUTACJA

Czy wiesz, że wady postawy – według różnych źródeł – dotyczą od 50% do 60% uczniów? To wyłącznie wstęp do długiej listy schorzeń, z jakimi Polacy zgłaszają się do fizjoterapeutów. Wady postawy nie dotyczą wyłącznie dzieci i młodzieży. Wady nabyte w latach szkolnych pogłębiają się i najczęściej wynikają ze złych nawyków, a wraz z rozwojem wymagają fizjoterapii. Dotyczy to również sportowców, osób starszych czy kobiet w ciąży.

Gdzie szukać pracy po Fizjoterapii?

Fizjoterapia jest odpowiedzią na potrzeby rynku pracy. Absolwenci mogą znaleźć zatrudnienie w placówkach służby zdrowia, uzdrowiskach, ośrodkach dedykowanych osobom niepełnosprawnym, gabinetach odnowy biologicznej, a także wszelkiego rodzaju uzdrowiskach czy ośrodkach sportowych jak i hotelach i górskich resortach. To jeden z najchętniej wybieranych kierunków ostatnich lat.

Specjaliści-fizjoterapeuci od lat zajmują ważne miejsce na rynku pracy w regionie – Kotlina Jeleniogórska ma charakter uzdrowiskowy!

Możesz także wybrać jedne ze studiów podyplomowych:

Jaki powinien być przyszły fizjoterapeuta? Spostrzegawczy, wytrwały, aktywny, empatyczny i odpowiedzialny.

Zdobądź wykształcenie, ZOSTAŃ FIZJOTERAPEUTĄ!

Rozwijaj się i studiuj w Karkonoskiej! REKRUTACJA

Wybierz stopień

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.

Wybierz stopień

Wiemy, że wielu z naszych studentów to osoby, które pracują, mają rodzinę, obowiązki lub absorbujące hobby. Dlatego też, program studiów układamy w sposób, który gwarantuje nie tylko zdobycie niezbędnej wiedzy i umiejętności, ale również umożliwia pogodzenie nauki z życiem prywatnym.